Kategooriad

Uudiskiri

Masintikand

POLOPOOD OÜ

Alumnos OÜ see on osakonna Tikkimine Grupp OÜ firmast.

Tikkimine OÜ on 100% Eesti kapitalil asutatud ettevõte. Tikkimine OÜ alustas oma tegevust aastal 2006. Tallinnas. 2007. aastal hindas Tallinna Ettevõtlusamet meie tegevuse edukaks ning ettevõte sai tegevuse laiendamiseks toetust. Nelja eduka tööaasta jooksul on meie ettevõte tootmismahtu kolmekordistanud. Meie klientide hulka on kuulunud ka: Presidendi kantselei, Tuletõrje- ja Päästeamet, Maksu- ja Tolliamet, Justiitsministeerium jne.

2017 aastast firma nimi on Tikkimine Grupp OÜ

Me valmistame erinevatele kangatüüpidele erineva raskusastmening sümboolikaga tikandeid. Tikime ja prindime logosid  erinevatele töö- ja vormirõivastele või spordirõivastele, nokkmütsidele, t-särkidele, rätikutele jne. Samuti valmistame paguneid, käisepaelu, embleeme ning tikime logosid. Soovi korral tikime ka voodipesule, pulmakleitidele ja erinevatele sisekujunduselementidele – padjad, linad, kardinad jne.

Metalliseeritud niidi kasutamine ning lai värvitoonide valik annavad võimaluse teostada erinevaid ning huvitavaid ideid. Tavaliselt kasutatakse tikkimisel viskoosniite kuid meie kasutame ka polüesterniite. Polüesterniit on veidi vastupidavam ning ei karda kloori. Toodetele, mida tihti töödeldakse erinevate pesuvahenditega (nt tööriided, linad, rätikud), peab tikandi tegemisel kasutama polüesterniiti.

Meie ettevõttes töötavad vaid oma ala professionaalid. Tootmis- ja kvaliteedijuht Margarita Getman on saavutanud 2004. aastal rahvusvahelisel Noorte Rätsepate Kutsevõistlusel esikoha.